503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Mastermind - gra logiczna

Producent: Family Fun

Dostępność: W magazynie

Cena: 32,00 zł
LUB

Krótki opis

Celem gry jest odgadnięcie ustawionej przez przeciwnika sekwencji czterech kolorów. Liczą się nie tylko kolory, ale również ich położenie.

Szczegóły

Mastermind – gra planszowa przeznaczona dla dwóch osób, polegająca na odgadnięciu przez jednego z nich ukrytego kodu. Kultowa gra przeznaczona dla całej rodziny, zadaniem graczy jest rozszyfrowanie kodu przeciwnika. Jeden z graczy zostaje szyfrantem i w tajemnicy przed partnerami wybiera cztery kolorowe kołeczki (spośród ośmiu dostępnych), umieszcza dowolną ich kombinację w urządzeniu szyfrującym, ustalając w ten sposób tajny kod. Partnerzy mają 12 prób na odgadnięcie kodu. W każdej próbie umieszczają na planszy kołeczki w takiej kolejności, która wydaje się najbardziej zbliżona do tajnego kodu. Szyfrant za pomocą dwóch pasków (białego i czerwonego) informuje o poprawności układów. Tym sposobem odgadujący dysponuje coraz większym zasobem informacji pozwalających na rozwikłanie zagadki. Po odgadnięciu kodu, gracze zamieniają się rolami. Zwycięża osoba, która wygrała więcej kolejek.

Zawartość zestawu: pulpit do gry wraz z podstawą, urządzenie szyfrujące, komplet kolorowych kołków, przezroczyste zatyczki

Przeznaczenie wiekowe: +3 lata
Wymiary opakowania: 27 x 27 x 9 cm.
Ilość osób: 5
Kod produktu: 00-80706
Kod ean: 5900644580706

Więcej widoków