503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Biznes po europejsku

Producent: Alexander

Dostępność: W magazynie

Cena: 35,00 zł
LUB

Krótki opis

Będąc obywatelem Unii Europejskiej masz szansę zbudować swoje finansowe imperium. Podróżując po Europie możesz inwestować w stolicach krajów należących do Unii.

Szczegóły

Biznes po europejsku - edukacyjna gra planszowa.
Będąc obywatelem Unii Europejskiej masz szansę zbudować swoje finansowe imperium. Podróżując po Europie możesz inwestować w stolicach krajów należących do Unii. Kupowanie i sprzedawanie nieruchomości, licytacje, tantiemy, podatki, nadzieja zysku lub widmo bankructwa sprawią, że poczujesz wielkie emocje prowadzenia biznesu. Przy okazji każdy uczestnik tej gry będzie bezbłędnie rozróżniał nazwy stolic, kraje i flagi państw należących do Unii Europejskiej.
Emocjonująca i zabawna gra, której scenariusz i zasady związane są ze światem finansów, strategią inwestowania. Grający mogą poznać smak ryzyka, odczuć satysfakcję z udanej transakcji finansowej, ale poznają także gorycz porażki, utraty kapitału, a niekiedy spotka ich klęska całkowitego bankructwa. Oprócz wymyślania i stosowania najlepszych strategii zarządzania swoimi finansami, posługiwania się planami i wyobraźnią - losami graczy kieruje także przypadek.

Gry planszowe pomagają dzieciom.
Według wielu ekspertów gry planszowe i gry edukacyjne pomagają w rozwoju dzieci. Wielu rodziców potwierdzi to na postawie swojego codziennego doświadczenia. Najlepsze wyniki w przyswajaniu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności przez dzieci, uzyskuje się stosując zasadę - "nauka przez zabawę".
Klasyczne gry edukacyjne pomagają dzieciom w zdobywaniu wiedzy. Z pomocą gier edukacyjnych dzieci nie tylko łatwiej opanowują podstawowe umiejętności z zakresu czytania lub matematyki ale dodatkowo uczą się spostrzegawczości, koordynacji, rozwijają umysł, uczą się rozwiązywania problemów, strategii, taktyki i umiejętności logicznego myślenia.
Jeszcze zanim dziecko osiągnie wiek szkolny gry planszowe mogą pomóc mu w zdobyciu wielu cennych umiejętności. Większość gier pomaga dzieciom lepiej przygotować się do nowych wyzwań czekających w szkole.

W zestawie:
Plansza do gry
Banknoty (po 25 szt.): 500 €, 200 €, 100 €, 50 €, 20 €, 10 €, 5 €
Kostka do gry
Pionki 5 szt.
Karty "Szansa"- 25 szt.
Karty "Akcje" - 5szt.
Karty "Akt własności" - 25 szt.
Elementy rozbudowy - 70 szt.
Instrukcja gry

Ilość graczy: 2-5
Wiek: +7 lat.
Wymiary opakowania: 25,5 x 24,5 x 6 cm.
Kod ean: 5906018002416

Więcej widoków