503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Fabryka Mydełek - 8 eksperymentów Science4you 60561

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 69,00 zł
LUB

Krótki opis

Poznaj techniki wykorzystywane do produkcji mydła i przygotuj własne wzory oraz kompozycje zapachowe. Twórz przepięknie pachnące mydełka w kształcie rybek, muszelek, koników morskich.

Szczegóły

Fabryka Mydełek - Science4you Trefl
Seria Science4you to linia produktów dla dzieci w wieku od 8 lat. Dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę. Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki. Bawiąc się zestawami naukowymi dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał. Rozwiną umiejętności motoryczne, koncentrację, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Poznaj techniki wykorzystywane do produkcji mydła i przygotuj własne wzory oraz kompozycje zapachowe. Twórz przepięknie pachnące mydełka w kształcie rybek, muszelek, koników morskich.
Książeczka edukacyjna (36 stron):
Jak wykonać fantastyczne mydełka w kształcie rybki, muszelki i konika morskiego.
Jak stworzyć zapachowe i błyszczące mydełka.
Jak stworzyć owsiane mydełka.
Jak stworzyć mydełka z suszem kwiatowym.
Jak zostać naukowcem i stworzyć płynne mydło.

Zawartość zestawu: książeczka edukacyjna, czerwony barwnik kosmetyczny, żółty barwnik kosmetyczny, niebieski barwnik kosmetyczny, pipeta Pasteura, drewniane szpatułki, plastikowe foremki, brokat, probówki z zatyczkami, mydło bazowe, aromat mandarynkowy, aromat jabłkowy, satynowe wstążki, celofan, rękawice ochronne.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 38 x 29,5 x 8 cm.
Kod produktu: 60561
Kod ean: 5900511605617

Więcej widoków