503 666 763     [email protected]     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Wielkie Laboratorium Chemiczne - Naukowa Zabawa 60468

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 86,00 zł
LUB

Krótki opis

Zestaw dla początkujących chemików do wykonywania 180 bezpiecznych i prostych eksperymentów. Wszystkie działania są wyjaśnione i opisane szczegółowo w załączonej instrukcji, dzięki której można również zrozumieć, w jaki sposób cząsteczki wielu substancji naturalnych i sztucznych są skonstruowane.

Szczegóły

Wielkie Laboratorium Chemiczne - Naukowa Zabawa Clementoni
Zestaw dla początkujących chemików do wykonywania 180 bezpiecznych i prostych eksperymentów. Wszystkie działania są wyjaśnione i opisane szczegółowo w załączonej instrukcji, dzięki której można również zrozumieć, w jaki sposób cząsteczki wielu substancji naturalnych i sztucznych są skonstruowane. Zestaw zawiera bardzo szeroką gamę instrumentów laboratoryjnych i wielu bezpiecznych i certyfikowanych substancji chemicznych, z których dzieci mogą korzystać, aby wykonać wiele reakcji chemicznych.

Zawartość zestawu: okulary ochronne, zlewki z przykrywkami, probówki z korkami, szczotka do mycia pojemników, mieszadełko, pipety z podziałką, słomka, zabezpieczenie probówek, gumki, lejek, stojak do probówek, szpatułki, papier do filtrowania, pinceta, rakieta do baniek mydlanych, substancje chemiczne, balony, elementy elektryczne (komora na baterie, LEDy, zaciski, płytki, kable elektryczne), ilustrowana instrukcja.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lata
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 53 x 36 x 9 cm.
Kod produktu: 60468
Kod ean: 8005125604685

Więcej widoków