503 666 763     [email protected]     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Park Jurajski - Naukowa Zabawa 60254

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 84,00 zł
LUB

Krótki opis

Cofnij się w fascynującą przeszłość gdy światem rządziły ogromne gady - dinozaury i stwórz sam prawdziwą jurajską wyspę. Przenieś się w nieznany, fascynujący świat i poznaj jego tajemnice. Odtwórz spektakularne wybuchy wulkanu ze spływającą lawą. Obserwuj życie dinozaurów.

Szczegóły

Park Jurajski - Naukowa Zabawa Clementoni.
Cofnij się w fascynującą przeszłość gdy światem rządziły ogromne gady - dinozaury i stwórz sam prawdziwą jurajską wyspę. Przenieś się w nieznany, fascynujący świat i poznaj jego tajemnice. Odtwórz spektakularne wybuchy wulkanu ze spływającą lawą. Obserwuj życie dinozaurów: Tyranozaura, Triceratopsa, Stegozaura i Ankylozaura. Bądź świadkiem okrutnych walk miedzy drapieżcami a ich ofiarami. Z tym zestawem możesz też samodzielnie wyhodować dzikie rośliny, a także przywrócić do życia Triopsy - małe, tajemnicze stworzenia z epoki dinozaurów. Ilustrowana, wyczerpująca instrukcja będzie Twoim przewodnikiem przy hodowli dawnych roślin oraz Triopsów.

Triopsy to prawdziwy cud natury. Przetrwały w niezmienionej formie ponad 200 milionów lat. Teraz możesz je mieć we własnym domu. Zapewnij im odpowiednie warunki, karm je regularnie i patrz jak rosną. Z ilustrowanej instrukcji dowiesz się jak założyć hodowlę Triopsów i dzikich roślin, jak je pielęgnować, a także poznasz mnóstwo faktów i ciekawostek.

Zestaw zawiera: model wyspy, zbiornik obserwacyjny, model wulkanu, figurki dinozaurów, kluczyk bezpieczeństwa do probówek, rurkę, termometr, pincetę, pipetki z podziałką, saszetkę z nasionami, krążki torfu, czerwony barwnik roślinny, szpatułki, strzykawkę (aplikator), saszetkę z jajeczkami Triopsów i detrytem, saszetkę z pożywieniem dla Triopsów, bogato ilustrowaną instrukcję w języku polskim.

Przeznaczenie wiekowe: +8 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 10 x 45 x 31 cm.
Kod produktu: 60254
Kod ean: 8005125602544

Więcej widoków