503 666 763     [email protected]     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Kosmiczne Laboratorium - Naukowa Zabawa 60253

Producent: Clementoni

Dostępność: W magazynie

Cena: 82,00 zł
LUB

Krótki opis

Kosmos czeka na Ciebie. Podejmij wspaniałą przygodę kosmiczną i zdobądź Marsa. Dzięki stacji kosmicznej będziesz mógł przeżyć emocje astronautów i wykonać ich doświadczenia botaniczne i biologiczne. Zestaw zawiera dwa laboratoria, w których można obserwować zachowania mrówek w specjalnym przezroczystym żelu i hodować prawdziwe roślinki. Po zmontowaniu stacji, zgaś światło i przyjrzyj się jej w ciemności: fluorescencyjne części zaświecą się.

Szczegóły

Kosmiczne Laboratorium - Naukowa Zabawa Clementoni
Kosmos czeka na Ciebie. Podejmij wspaniałą przygodę kosmiczną i zdobądź Marsa. Dzięki stacji kosmicznej będziesz mógł przeżyć emocje astronautów i wykonać ich doświadczenia botaniczne i biologiczne. Zestaw zawiera dwa laboratoria, w których można obserwować zachowania mrówek w specjalnym przezroczystym żelu i hodować prawdziwe roślinki. Po zmontowaniu stacji, zgaś światło i przyjrzyj się jej w ciemności: fluorescencyjne części zaświecą się. Zestaw zawiera dwa laboratoria, w których można obserwować zachowania mrówek w specjalnym przezroczystym żelu i hodować prawdziwe roślinki. Przez wszystkie etapy budowy własnego laboratorium przeprowadzi Cię ilustrowana instrukcja w języku polskim. Ona również dostarczy wielu informacji i ciekawostek o podróżach w kosmos. Zestaw rozwija zdolności poznawcze dziecka, ciekawość oraz wprowadza je w fascynujący świat nauki. Niezastąpiona pomoc dla młodego naukowca.

Zawartość zestawu: części do budowy statku kosmicznego, figurki astronautów, panele fotowoltaiczne, łazik, laboratorium botaniczne, mieszadełko, pincetka, szpatułka, pipetka, plastikowa rurka, zlewki pomiarowe z pokrywką, saszetka z nasionami, krążki z torfem, saszetka z preparatem do sporządzenia żelu, naklejki, bogato ilustrowana instrukcja w jęz. polskim.

Przeznaczenie wiekowe: +7 lat
Ilość osób: nieograniczona
Wymiary opakowania: 11,90 x 42,80 x 31,10 cm.
Kod produktu: 60253
Kod ean: 8005125602537

Więcej widoków