503 666 763     [email protected]     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Liczby w rozumie - matematyczne Scrabble

Producent: Jawa

Dostępność: W magazynie

Cena: 48,00 zł
LUB

Krótki opis

Gra w łatwy i przyjemny sposób stymuluje dzieci do zabawy działaniami matematycznymi, wyszukiwania nowych rozwiązań, oraz tworzenia przenikających się, wielowymiarowych działań matematycznych. Rozwija wyobraźnię oraz przestrzenne postrzeganie możliwości liczbowych.

Szczegóły

Liczby w rozumie - matematyczne Scrabble
Planszowa gra liczbowa Liczby w rozumie przeznaczona dla 2 do 4 graczy lub zespołów w wieku od 8 lat. Gra w łatwy i przyjemny sposób stymuluje dzieci do zabawy działaniami matematycznymi, wyszukiwania nowych rozwiązań, oraz tworzenia przenikających się, wielowymiarowych działań matematycznych. Rozwija wyobraźnię oraz przestrzenne postrzeganie możliwości liczbowych.
Gra polega na wykonywaniu działań matematycznych za pomocą kamieni, na których wydrukowane są liczby. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. Punkty zdobywamy za ułożone działania matematyczne. Liczba umieszczona na kamieniach jest wartością zdobytych punktów. W zależności od ułożonego działania i umieszczenia go na planszy można zdobyć odpowiednią ilość punktów.

Rekwizyty:
Plansza
100 kamieni
Podstawki do kamieni
Woreczek na kamienie

Przedział wiekowy: + 8 lat
Liczba graczy: 2-4
Kod produktu: 3261
Kod ean: 5901838003261

Więcej widoków