503 666 763     [email protected]     38463390

0 produktów: 0,00 zł

English Play and Learn - nauka angielskiego dla dzieci

Producent: Trefl

Dostępność: W magazynie

Cena: 38,00 zł
LUB

Krótki opis

Przygoda z językiem angielskim już czeka! Przed każda daleką podróżą wskazane jest podszkolenie się z języka, którym porozumiewają się osoby mieszkające w tym kraju.

Szczegóły

Gra edukacyjna English: Play and Learn
Przygoda z językiem angielskim już czeka!
Wspólnie ze swoimi znajomymi postanowiliście wybrać się na wycieczkę do prawdziwej krainy deszczowców – Wielkiej Brytanii. W planach podróży jest zwiedzanie Londynu, odwiedziny u dalekiej rodziny na prawdziwej brytyjskiej farmie oraz wiele innych atrakcji i wspaniałych zabaw. Wsiadajcie do samolotu i zapinajcie pasy. Zaraz rozpocznie się zabawa z językiem angielskim.

Przed każda daleką podróżą wskazane jest podszkolenie się z języka, którym porozumiewają się osoby mieszkające w tym kraju. Na szczęście Wasza przygoda odbędzie się bez konieczności dalekiej podróży do obcego kraju, a dzięki tej grze będziecie mieli okazję zdobyć wiedzę z zakresu najczęściej używanego w języku angielskim słownictwa. W pudełku znajdziecie zestaw elementów do pięciu różnych gier o zróżnicowanym poziomie trudności. Każda z gier wykorzystuje określoną liczbę elementów, a we wszystkich zastosować można magiczną folię – pomoże Wam ona przy określaniu poprawnych odpowiedzi na kartach do gry.

Zawartość pudełka:
Dwustronna plansza do gry
72 karty do gry (24 karty warzyw i owoców, 16 kart przedmiotów, 12 kart liczb, 6 kart lokalizacji, 12 kart kolorów, 1 karta do budowy zdań, 1 karta specjalna)
70 żetonów (24 żetony warzyw i owoców, 16 żetonów przedmiotów, 12 żetonów liczb, 6 żetonów lokalizacji, 12 żetonów kolorów)
6 pionków graczy
Magiczna folia
Kostka
Instrukcja

Wiek graczy: 8+
Liczba graczy: 2-6 osób
Czas gry: 30-40 minut

Kod produktu: 01049
Kod ean: 5900511010497

Więcej widoków