503 666 763     biuro@e-mado.pl     38463390

0 produktów: 0,00 zł

Brodzik dmuchany z kapturkiem Żabka

Producent: Nie dotyczy

Dostępność: W magazynie

Cena: 51,00 zł
LUB

Krótki opis

Brodzik Żabka INTEX, został stworzony głównie z myślą o najmłodszych pociechach.

Same rozmiary zabawki są niewielkie 114x99x69 cm wiec spokojnie zmieszczą się nawet na balkonie albo na tarasie. Mini basenik o małej głębokości posiada wielokolorowy "kapturek", który rzucając cień, stwarza schronienie przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi. Basenik - Żabka nie tylko naprawdę uroczo się prezentuje, ale przede wszystkim uchroni i ochłodzi Twoje maleństwo przed letnim skwarem.
Dodatkowo, miękka podłoga zamortyzuje energiczne ruchy dziecka, zapewniają bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. W razie uszkodzenia dmuchanej powierzchni, do zestawu załączamy łatkę naprawczą.

Szczegóły

Brodzik Żabka INTEX, został stworzony głównie z myślą o najmłodszych pociechach.
Same rozmiary zabawki są niewielkie 114x99x69 cm wiec spokojnie zmieszczą się nawet na balkonie albo na tarasie. Mini basenik o małej głębokości posiada wielokolorowy "kapturek", który rzucając cień, stwarza schronienie przed zbyt intensywnymi promieniami słonecznymi. Basenik - Żabka nie tylko naprawdę uroczo się prezentuje, ale przede wszystkim uchroni i ochłodzi Twoje maleństwo przed letnim skwarem. Dodatkowo, miękka podłoga zamortyzuje energiczne ruchy dziecka, zapewniają bezpieczną zabawę na świeżym powietrzu. W razie uszkodzenia dmuchanej powierzchni, do zestawu załączamy łatkę naprawczą.

Wymiary: 114x99x69 cm
Waga: 2,40 kg
Pojemność: 45 litrów
Zalecane wypełnienie wodą: 80 %
Łatka naprawcza w zestawie
Miękka podłoga

Kod produktu: 57416

Więcej widoków